O nas

Od ponad 30 lat produkujemy przekąski, które trafiają do klientów w Polsce i Europie.

Za rozwojem naszej firmy stoi silny, zaangażowany Zespół Naszych Pracowników. Tworzą go ludzie pełni pasji, ciekawości i niezwykle ambitni.

Co nas charakteryzuje jako organizację? Na pewno współpraca, zaangażowanie i otwartość na innowacje, ale również szacunek do siebie nawzajem, produktów, klientów i konsumentów.

Aktualne oferty pracy
Nawet jeśli nie znalazłeś tu oferty która Cię interesuje, napisz do nas, jeśli chcesz dołączyć do naszego Zespołu.
PROCES REKRUTACYJNY

APLIKUJ

Zapoznaj się z aktualnymi ogłoszeniami I APLIKUJ na wybraną ofertę pracy. Nasze ogłoszenia dostępne są również na takich portalach pracy jak olx czy Pracuj.pl

Nie widzisz oferty, która do Ciebie pasuje? Nic straconego! Aplikuj i dołącz do naszej bazy kandydatów. Dzięki temu, będziemy brali pod uwagę Twoją kandydaturę przy kolejnych projektach rekrutacyjnych.

 

SELEKCJA CV

Jeśli zainteresuje nas Twoja aplikacja, skontaktujemy się z Tobą telefonicznie lub e-mailowo zazwyczaj w ciągu 10 dni od dnia wysłania do nas aplikacji.

Jeżeli nie otrzymałeś od nas wiadomości oznaczać to może, że nie spełniasz zawartych w ogłoszeniu wymagań dotyczących stanowiska, na które aplikowałeś.

 

SPOTKANIE

Pierwsze spotkanie prowadzi pracownik działu HR. Pierwsze spotkanie ma na celu  weryfikację Twojego doświadczenia, poziomu wiedzy, ale przede wszystkim dopasowania do organizacji TBM Sp. z o.o.

W zależności od stanowiska, na które aplikujesz rekrutacja jest 2 lub 3 etapowa.

Na drugim spotkaniu na pewno będziesz miał możliwość rozmowy z bezpośrednim przełożonym; możemy poprosić Cię o wypełnienie testu wiedzy, testu kompetencyjnego czy psychometrycznego.

 

INFORMACJA ZWROTNA

Niezależnie od wyników spotkań możesz spodziewać się kontaktu z naszej strony. Nawet jeśli nie będziemy mogli zaproponować Ci stanowiska, na które aplikowałeś możesz liczyć na rzetelną informację zwrotną. Dziękujemy, że poświęciłeś swój czas na rozpatrzenie naszej firmy jako przyszłego pracodawcy.

 

WITAJ W ZESPOLE

Jeżeli zdecydujemy się na złożenie Ci oferty pracy to oznacza, że byłeś najlepszy ze wszystkich kandydatów! Oferta pracy zawiera zazwyczaj warunki zatrudnienia w tym  finansowe oraz opis zakresu zadań.  Po zaakceptowaniu warunków przez obie strony  rozpoczynamy proces wdrożenia. Przed rozpoczęciem pracy, skontaktujemy się w celu zaplanowania Twojego pierwszego dnia pracy i zaplanujemy Twój proces wdrożenia, tak abyś czerpał satysfakcję z nowych zadań i z przyjemnością rozpoczynał każdy dzień pracy.

Współpracujemy z
Rewe
Żabka
Auchan
Carrefour
Edeka
Eurocash
Kaufland
Leclerc
Lidl
Makro
Polo market
Rossmann
Selgros
Specjał
Stokrotka